Czym się zajmujemy?

Nazywam się Bartosz Skorek i jestem radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem, od 2005 r. prowadzącym Kancelarię Radcy Prawnego w Krakowie. Prowadzona przeze mnie Kancelaria Radcy Prawnego specjalizuje się m.in. w doradztwie i prowadzeniu sporów sądowych i pozasądowych dotyczących roszczeń w transporcie.

Reprezentujemy firmy transportowe, spedycyjne oraz firmy handlowe korzystające z usług przewoźników, a także kierowców. Stąd też mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw po każdej stronie możliwych sporów prawnych w transporcie. Znamy słabe i mocne strony w argumentacji prawnej każdego z uczestników transportu, i potrafimy tą wiedzę wykorzystać w celu maksymalizacji korzyści prawnych dla naszych Klientów.

Co wyróżnia moją Kancelarię?

Zajmuję się Państwa sprawami osobiście. Nie oddaję prowadzenia spraw aplikantom czy stażystom.

Poświęcam Państwa sprawie maksimum zaangażowania i uwagi. Wierzę, że Państwa prawa zasługują na ochronę, i że warto dołożyć wszelkich starań, by ochrona ta się urzeczywistniła.

Odczuwam zrozumienie i empatię dla Państwa spraw i problemów. Sprawy te nie są mi obojętne.

Zachowuję stuprocentową dyskrecję ze względu na charakter powierzanych przez Państwa spraw.

Zapewniam stały kontakt on-line i telefoniczny, a w razie potrzeby umawiam spotkania w biurze Kancelarii w dogodnych dla Państwa godzinach.

Jakie wynagrodzenie proponuję?

Moja Kancelaria nie pobiera żadnego wynagrodzenia za zgłoszenie się Klienta do Kancelarii. Dopiero po zaznajomieniu się ze stanem faktycznym i prawnym, dokonuję wstępnej oceny sprawy. Osobiście  informuję Klienta o szansach powodzenia sprawy i rekomenduję dalsze działania.

W razie podjęcia przez Klienta decyzji o powierzeniu sprawy mojej Kancelarii, ustalamy zgodnie z Klientem zakres podejmowanych przez Kancelarię czynności i stawkę wynagrodzenia za prowadzenie sprawy.

Skontaktuj się

Zadzwoń: +48 602 342 142

Napisz: kontakt@zarobkikierowcy.pl

Lub wypełnij poniższy formularz – oddzwonimy do Ciebie!