Informacja dot. ochrony danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Skorka, adres rejestrowy: ul. Lasówka 44/64 30-718 Kraków, NIP: 6782828525, REGON: 120042965. Prosimy o kontakt z administratorem danych osobowych na powyższy adres, lub za pomocą poczty elektronicznej radca@skorek.com.pl.

Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane tylko za Państwa zgodą i na Państwa prośbę, wyłącznie w celu i w zakresie świadczenia usługi prawnej na rzecz Państwa.

Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w okresie świadczenia na rzecz Państwa usług prawnych. Dane te nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom. Dane osobowe mogą być udostępnione organom publicznym wyłącznie w przypadkach wymaganych prawem.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda ma Pani/Pan prawo jej wycofania w każdym czasie. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celach analitycznych, reklamowych i do realizacji usług. Pliki cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.